Dzintars Čīča ar savu liktenīgo sievieti salaulājies pēc čigānu tradīcijām

8 komentāri

Aptuveni pēc pusotra gada prombūtnes Latvijā atgriezies dziedātājs Dzintars Čīča. Atrodoties Anglijā, muzicēšanā Dzintars ieturējis pauzi. Bez Tabu: Dzīves smalkumi viesojās pie viņa, lai apjautātos, kā tad viņam klājies pa šo laiku.

“Biju izbraucis uz ārzemēm, precīzāk, uz Angliju! Devos tur tiešām strādāt, iegūt jaunu pieredzi un paskatīties uz visu no malas, lai saprastu, vai tiešām nevaru bez mūzikas!?” savu izvēli komentē pats Čīča. “Atbraucot atpakaļ, sākumā runāju pus-angliski, pus-latviski, un tad bija tā dīvaini, bet tagad, sarunājoties ar draugiem, latviešu valoda jau ir “nosēdusies”.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Aizbraucot uz ārzemēm, mūziķis nevarēja pierast pie ēdiena garšas atšķirībām. Pat maize tur garšojot citādāk. “Ir savi tēriņi, bet Anglijā cilvēki var dzīvot pilntiesīgāk,” uzskata dziedātājs, kurš atklāja, ka pēc tam, kad sastapies ar savu īsto liktenīgo sievieti Sanitu Marcinkēviču, apprecējās pēc čigānu tradīcijām, bet abi ir gatavi stāties arī Dieva priekšā.

Video

TOP komentāri

 • Latiņš
  +3 +3 0

  Latiņš

  Dzintars Čīča ar savu liktenīgo sievieti salaulājies...
  Nu ta vells-izklausās itkā tas būtu 100 gadīgs dzīvi izdzīvojis, visus karus izkarojis vecs vecis, kas nu sava mūža pēdējās dienās sadomājis apprecēties. Visu mūžu meklējis īsto, un še tev nu ir- liktenīgā sieviete. Parasti ar tādiem vārdiem nejoko, jo tas ir tas pats kas krustceles, un fināls-liktenīgs un pabeigts.
 • Rūbelis
 • Saimnieksa
  +2 +2 0

  Saimnieksa

  Aizdomigi ka no Lavijas pdzivojusie jauniesi anglijaa dazas dienas jau aizmirst Latviesu valodu, tas jau saak palikt komiski, senie letini pat peec 50g neaizmirst savu valodu...........ha...ha, beidzat tak speeleet teaatri jaunie.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl