Komentāri
Dženetai Džeksonei 50 gadu vecumā būs pirmais bērns
Foto: Scanpix

Par Holivudas zvaigznes iespējamo grūtniecību baumoja jau kādu laiciņu, beidzot šīs runas ir apstiprinājušās.

Lai arī pati māksliniece ar mediju pārstāvjiem par šo tematu runāts atsakās, kāds popdīvai tuvs ziņotājs bulvārpresei apstiprinājis, ka, patiesi, Dženeta Džeksone gaida savu pirmdzimto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc divām nedēļām, 16. maijā, Džeksone svinēs savu apaļo – 50 gadu – jubileju. Pagājušajā mēnesī dziedātāja paziņoja par savas koncerttūres pārcelšanu, kā iemeslu minot ģimenes veidošanu, tomēr tā arī neapstiprināja savu grūtniecību.

”Man ir jāatpūšas – tādi ir ārsta norādījumi. Bet es neesmu par jums aizmirsusi. Es turpināšu savu koncerttūri tiklīdz varēšu,” faniem ar mikroblogu vietnē Twitter.com ievietotu video pauda Džeksone.

2012.gadā mūziķe trešo reizi izgāja pie altāra. Kas interesanti – ziņas par kāzām ar Visamu Al Manu viņai no medijiem izdevās noslēpt veselu gadu!

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl