Komentāri
Dzelmes draudzība ar miljonāru Maliginu atmaksājusies teātrim?
Foto: LETA

Dailes teātra aktrises Elīnas Dzelmes dzīvesbiedra Valērija Maligina uzņēmums AS Olainfarm kļuvis par Dailes teātra atbalstītāju tā 95 gadu jubilejas gadā.

“Bez atbalstītājiem teātris var eksistēt tikai “izdzīvošanas režīmā”. Tāpēc lieldraugs, par ko šajā sezonā mums kļūst AS Olainfarm, ļauj būt drošākiem mūsu mākslinieciskajos meklējumos un piesaistīt radošos spēkus, kas realizē jaunas un vērienīgas idejas,” akcentē Dailes teātra direktors Andris Vītols.

AS Olainfarm valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins, uzsākot sadarbību, atzīmē: “Olainfarm ir kļuvusi par Dailes teātra lieldraugu tā jubilejas gadā. Draugus vieno vērtības. Mums tā ir degsme un atdeve, ar kādu strādājam. Līdzīgi kā režisors un komanda ar visu sirdi strādā pie jaunas izrādes, tā mēs Olainfarm izstrādājam un uzlabojam zāles. Dailes teātris un mēs strādājam cilvēkiem, – lai uzlabotu garīgo un fizisko veselību. Novēlam spilgtu un bagātīgu sezonu teātra kolektīvam un skatītājiem!”

Jaunajā sezonā Lielajā zālē plānotas piecas pirmizrādes. Pirmā pirmizrāde Mazajā zālē plānota 30. septembrī – Intars Rešetins būs Floriana Zellera lugas Ja tevis vairs nebūtu jauniestudējuma režisors.

Jau ziņojām, ka Dailes teātra aktrise un gleznotāja Elīna Dzelme pēc šķiršanās no režisora Dž. Dž. Džilindžera uzsākusi romantiskas attiecības ar miljonāru Valēriju Maliginu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl