Džastins Bībers pieķerts, stāstot rasistisku joku

Komentāri
Džastins Bībers pieķerts, stāstot rasistisku joku

Internetā nopludināts video, kurā kanādiešu popzvaigzne Džastins Bībers saviem draugiem stāsta rasistisku joku par melnādainajiem, ziņo “Billboard”.

~20 sekunžu garajā video Bīberam ir tikai 15 gadu, un viņš jautā draugiem: “Kāpēc melnādainajiem ir bail no motorzāģa?” Neliekoties traucēties par kameru, viņš joku pabeidza ar galveno tekstu, kas sevī iekļauj ļoti rupju un rasistisku vārdu angļu valodā.

Pēc tam gan tviterī Džastina Bībera bijušais miessargs Kenijs Hamiltons ar tvītu sēriju centās jauno mūziķi aizstāvēt, norādot, ka viņš nav rasists. Īsumā aprakstot to, ko Kenijs centās pateikt: “Mēs visi jokojam par cilvēka izmēriem, ārejo izskatu un rasi. Tas nenozīmē, ka tas ir pareizi, bet komēdiķi ar šādiem jokiem pelna miljoniem dolāru. Tas, ko es varu pateikt – Džastins Bībers nav rasists. Viņš tā netika audzināts. Jā, viņš ir pateicis dažus sliktus jokus, un es zinu, ja būtu iespējams, viņš tos paņemtu atpakaļ. Viņš ir ļoti audzis pa šiem pieciem, un, kā jau mēs visi, arī mācījies. Viņš vienmēr tiks kritizēts par to, ko dara, jo cilvēki iespaidojas no tā, ko raksta blogi un prese. Tas nekad nemainīsies.  Kā melnais es jums varu pateikt, ka Džastins Bībers nav rasists. Es viņu pazīstu kopš viņam bija 12 gadu. Es zinu viņu un viņa sirdi.”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl