Komentāri
Dž. Dž. Džilindžers un Natālija Jansone uz bankrota robežas
Natālija Jansone un Dž. Dž. Džilindžers. Foto: LETA

Pērn pieteikumu par fizisko personu maksātnespēju pieteicis režisors Dž. Dž. Džilindžers jeb Raimonds Rupeiks un modes māksliniece Natālija Jansone, raksta portāls bnn.lv.

N. Jansone norāda, ka šāds lēmums bijis likumsakarīgs situācijas atrisinājums gandrīz desmit gadus veciem notikumiem, kad māksliniece nolēmusi darboties nekustamo īpašumu jomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dž. Dž. Džilindžera pieteikumā norādīts, ka viņš nonācis finansiālās grūtībās un nav spējīgs segt savas saistības. Viņam bijuši plānoti ienākumi par jaunu teātra un izklaides projektu izveidi Krievijā, taču, ņemot vērā notikumus Ukrainā, sadarbība esot pārtraukta. Kopējais Dž. Dž. Džilindžera parādsaistību apmērs, kura nomaksas termiņš iestāsies gada laikā pēc maksātnespējas procesa pasludināšanas, ir 126 724,40 eiro, savulaik rakstīja žurnāls Privātā Dzīve.

Jau vēstījām, ka trīs gadus pēc Džilindžera šķiršanās no ceturtās sievas skaistumkopšanas salona BB Binnija īpašnieces Binnija Ārbergas agrākie mīlnieki decembra sākumā tikušies tiesas zālē – Binnija no Džilindžera vēlas piedzīt naudas summu 10 tūkst. eiro apmērā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl