Duets Sandra arī ārpus skatuves ir nešķirami

1 komentārs
Duets Sandra arī ārpus skatuves ir nešķirami

Duets Sandra jeb Andris un Sandra Brīnumi atklāj, ja visu dara kopā, jo abiem režīms ir vienāds. ”Vienā laikā ceļamies, vienā laikā gulēt ejam, visu darām kopā. Braucam kopā gan uz darbu, gan no darba,” skaidro dueta daiļā puse.

Skatuves mākslinieki mīl ne tikai jokot, bet ir arī gana sportiski. Tomēr pēdējā laikā koncertu esot tik daudz, ka sportošanai laika atliek maz. ”Ceļamies no rīta, izejam ar nūjām, nopeldamies, nākam mājās un tad mājas darbus izdarām,” ģimenes rīta cēlienu raksturo Andris.

Vasara ir karstākais koncertu laiks, kad duets ir ļoti pieprasīts. Nereti ir vairākas uzstāšanās dienā un pat bez brīvdienām. Visus dueta menedžmenta jautājumus un koncertu grafiku kārto Andris. Sandra bieži vien īsti nezinot, uz kurieni duets dodas uzstāties.

Jūras liedags un svaigais gaiss ir pateicīga kombinācija, lai noskaidrotu, kā rodas dueta hiti, kas ir populāri visu paaudžu vidū. ”Dziesmas parasti rodas tā, ka ir pienācis brīdis, kad kaut ko vajag, es ņemu ģitāru, sāku kaut kādus akordus meklēt. Sandra sāk mēģināt kaut ko dungot. Tad mēs pienākam pie kaut kāda kopsaucēja,” radošo procesu atklāj Andris.

Duets dziesmu tēmas izvēlas ļoti rūpīgi, lai tās nebūtu tādas, par ko dzied visi, bet gan unikālas un konkrētas. Obligāts noteikums ir humors tajās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl