Diāna Kubasova iesaka peldkostīmus šai vasarai

Komentāri

Viena no skaistākajām zemeslodes modelēm un titula Pasaules seksīgākā sieviete 2013 īpašniece Diāna Kubasova akcentē, ka šovasar modē ir peldkostīmi tropu noskaņās.

”Pludmalē ir svarīgi izskatīties seksīgi, smaidīt un, lai vienīgais, kas atkarājas, ir apkārtējo žokļi,” saka šova Iesaukts armijā! uzvarētāja simpātiskā fitnesa trenere Luīze Priedīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī peldkostīms ir neatņemama labsajūtas sastāvdaļa. Kā pareizi izvēlēties peldkostīmu, kurā justies ērti un kas atbilsts sezonas modes aktualitātēm, padomos dalās modele Diāna Kubasova.

Ja ir gaiša ādas krāsa, nevajadzētu izvēlēties spilgtus peldkostīmus, bet brūno ādas toņu īpašniecēm – tieši pretēji.

Ja sirds kāro, var arī no diviem peldkostīmiem sakombinēt vienu.

”Jebkuru spilgtu krāsu var kombinēt ar melnu apakšiņu. Melna apakšiņa palīdzēs arī tad, ja ir plati gurni, var nomaskēt un pievērst vairāk uzmanību tieši augšai. Horizontālas strīpas vienmēr izcels, padarīs platāku. Ja ir plati gurni, es neieteiktu vilkt ar horizontālām svītrām. Krūtis savukārt horizontālās svītras izcels,” iesaka Diāna.

Kamēr Diānas izraudzītos peldkostīmus pielaiko konkursa Miss Bikini Latvia finālistes, pati Diāna dodas aksesuāru medībās. Tie jāpieskaņo peldkostīmam vai peldkostīmā esošajiem metāliņiem. Būtiski pludmales aksesuāri ir cepure, saulesbrilles un gurnu apsējs.

Vairāk skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl