Komentāri
Depardjē piedzēries lamājas kara atceres pasākumā
Foto: Reuters/ Scanpix

Franču aktieris Žerārs Depardjē svētdien šokēja Pirmā pasaules kara piemiņas pasākuma apmeklētājus Beļģijā, jo veltījuma lasīšanas laikā šļupstēja un rupji lamājās, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.

Bija plānots, ka aktieris pasākumā Briselē nolasīs dzejoli. Taču manāmi iereibušais Depardjē tā vietā sācis lamāties un spriedelēt par politiku.

“Viņš bija manāmi piedzēries, un tas vēl ir maigi sacīts,” piemiņas pasākuma apmeklētājs pastāstīja beļģu interneta vietnei La Capitale.

“Sākumā viņam bija grūti izdomāt ievadvārdus. Pēc tam viņš vienu teikumu lasīja vienu, divas, pat trīs reizes. Pēc tam viņš atteicās no nodoma lasīt sagatavoto tekstu un sāka runāt par politiku Beļģijā. Vēl pēc brīža pajautāja, kura lappuse viņam jālasa.”

Internetā publicēts video, kurā Depardjē nesaprotami murmina par Eiropu un politisko situāciju, bet pēc tam sāk skaļi lamāties franču valodā.

Nesenā intervijā Depardjē lielījās, ka dienā izdzerot līdz 14 pudelēm grādīgo dzērienu.

2012. gadā Depardjē pārcēlās uz dzīvi Beļģijā, lai izvairītos no augstajiem nodokļiem dzimtajā Francijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl