Dejo ar zvaigzni dalībnieki pat gadu pēc šova uztur kontaktus sociālajos tīklos

Komentāri

Piektdien klubā 9. vilnis uz atkal redzēšanās pasākumu pulcējās kādreizējā kanāla TV3 lielā svētdienas šova Dejo ar zvaigzni dalībnieki. Kā uz pasākumu noraudzījās raidījums Bez Tabu, skaties turpmāk atrodamajā materiālā!

Šova Dejo ar zvaigzni ballīte rit pilnā sparā. Ceturtās sezonas uzvarētāja Liene Greifāne ir uz skatuves, pārējie dalībnieki ballējas deju zālē. “Es uz šo šova sanākšanu, kas nemaz tik bieži šova vēsturē nav notikusi, ierados “pa taisno” no Raimonda Paula koncerta, kurā liku lietā savu dejotprasmi. Dejot ir daudz vienkāršāk, jo ir skola. Kā mums Alberts [Kivlenieks, šova Dejo ar zvaigzni žūrijas loceklis – red.] teica, ka katru aktieri vajadzētu izdzīt caur to šovu,” smej Latvijas Nacionālā teātra aktrise Evija Skulte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Elmārs Tannis vairāk stāv maliņā nekā deju placī, jo, neskatoties uz šovā iegūto rūdījumu, pats nekāds dejotājs vis neesot. Kurš ar kuru satiekas joprojām, bet kuri pēc šova kontaktu pārtraukuši, skaties raidījuma Bez Tabu sižetā!

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl