Deivids Duhovnijs labprāt atgrieztos X-failos

Komentāri
Deivids Duhovnijs labprāt atgrieztos X-failos
Foto: Reuters/ Scanpix

Amerikāņu aktieris Deivids Duhovnijs apstiprinājis, ka labprāt atgrieztos zinātniskās fantastikas seriālā The X Files (X-faili. Slepenās lietas), taču ne uz pilnu sezonu.

Kulta seriāls deviņu sezonu garumā tika raidīts telekanālā Fox no 1993. līdz 2002. gadam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau ziņots, pagājušonedēļ atklātībā nonāca ziņas, ka notiekot “diskusijas” par seriāla atjaunošanu. Ja tiktu uzņemta jauna sezona, tajā galvenās lomas spēlētu Duhovnijs un aktrise Džiliana Andersone, kā arī oriģinālā seriāla autors Kriss Kārters.

Duhovnijs atklājis, ka būtu “vairāk nekā priecīgs atkal strādāt ar Džilianu un Krisu”. “Pieņemu, ka tas drīzāk notiks agrāk nekā vēlāk,” viņš teica intervijā laikrakstam USA Today.

“Jāskatās, kāds būs seriāla formāts un apjoms,” piebilda Duhovnijs. “Es nevarētu un negribētu filmēties pilnu sezonu. Tam vajadzētu būt īsākam formātam. Mēs visi esam veci, un mums nepietiek spēka pilnai sezonai.”

Šomēnes Andersone norādīja, ka būtu “sasodīti laimīga”, ja X-faili atgrieztos uz televīzijas ekrāniem. Viņa aicināja fanus tvītot par to, lai Fox būtu lielāka motivācija atjaunot populāro seriālu.

Lasi vēl