Būtisks pavērsiens UgunsGrēka Mildiņas atveidotājas dzīvē

Komentāri

Iemīļotā seriāla UgunsGrēks aktrise Ilze Vazdika bijīgi iesoļojusi digitālajā laikmetā.

Ilze Vazdika, kas skatītāju iemīļotajā seriālā jau 11 gadus atveido Mildu, atzīst, ka novecojusi cilvēku acu priekšā. ”Desmit gadi ir liels laiks cilvēka dzīvē,” saka aktrise. Nu viņa par spīti saviem gadiem apņēmusies apgūt datorlietošanas prasmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas ziņas Dailes teātra aktrise Ilze Vazdika uzzina no radio, bet par jaunumiem pasaulē – skatoties televizoru. Lai varētu brīvos brīžos iepazīties ar aktualitātēm internetā, nesen pieteikusies teātra ļaudīm rīkotajos datorzinību kursos, bet tieši viņas grupa izjukusi. ”Protams, neērti, vajadzētu iet laikam līdzi. Rādīja taču, ka vecie cilvēki, visi apmierināti, visi māk… Es taču neesmu galīgi stulba,” sevi vērtē aktrise.

Datora ieslēgšanas poga, skārienjūtīgais paliktnis, interneta ikona ar tehnoloģiju eksperta Kristapa Skuteļa palīdzību īsā mirklī ir Ilzei kabatā. Viņa veikli atrod arī sporta ziņas, kā arī kultūras jaunumus un padomus mājas sakopšanai. Vēlāk izrādās, ka dators pie Ilzes atceļojis uz palikšanu. Viņai jau ir plāni vasarai.

Vairāk skaties video!

Lasi vēl