Busulis šovam Toč v toč grimēts pat astoņas stundas

Komentāri

Šorīt radio Star FM rīta raidījumā Zoopasta pie Baibas Sipenieces-Gavares un Jāņa Romanovska viesojās nesen Krievijas dziesmu šovā Toč v toč 9. vietu ieguvušais mūziķis Intars Busulis. Viņš raidījuma vadītājiem pastāstīja par šovā pavadīto laiku, kā arī atklāja dažus interesantus aizkulišu faktus.

“Kā mana vecmāmiņa teica – nu, tad jau ir desmitniekā!” smejoties atklāj mūziķis Intars Busulis, kurš nupat ieguvis 9. vietu Krievijas dziesmu un pārvērtību šovā Toč v toč jeb tiešajā tulkojumā – Mats matā. Ja viņš būtu uzvarējis, tad savā īpašumā būtu saņēmis ar rokām darinātu koka kronīti, ziedus, naudas balvu un “pačotu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar Busuli šovā strādāja četri cilvēki

“Plastiskie grimētāji bija no “Mosfiļm” (Krievijas filmu studija, kas tiek uzskatīta par vecāko Eiropā). Visgrūtākais grims bija Lenijam Krevicam – kā iegāju 12 dienā, tā 20 knapi paspēju uz skatuves. Uzreiz bija jāuzstājas!” Tā esot bijusi Busuļa grūtākā uzstāšanās, taču tas viņam netraucēja žūrijas vērtējumā kārtējo reizi šajā šova sezonā izcīnīt uzvaru.

FOTO

Pirms tam savas uzstāšanās mācījies YouTube

Jautāts, kā tad Busulis iemācījies savas atveidoto mūziķu kustības, viņš godīgi atzīst: “Maniem kolēģiem, tagad jau labiem paziņām uz vietas, Maskavā bija gan aktiermeistarības, gan vokālie kursi, kur iet trenēties.” Taču mūsu pārstāvis ieradies tikai uz filmēšanas brīžiem. “Mani pat interesētu tos kursus apmeklēt, jo tik, cik man Skrastiņš “Oņeginā” iemācījis, tik man arī ir.” Puisis esot trenējies mēģinājumu laikā kopā ar pedagogiem, bet tas arī viss!

VIDEO: pilna Star FM VIDEO intervija

Golos šova laikā viss bijis pašam jāapmaksā

“Šī šova laikā es pat īpaši nesaspringu, jo, piemēram, Golos šova laikā man bija pašam par visu jāmaksā – ceļš, dzīvošana, ēšana, bet šeit man bija pilna “pansija””. Mūziķis atzīst, ka šajā šovā bijusi ļoti pozitīva atmosfēra, un tā producenti bijuši priecīgi par viņa dalību šovā. “Bija tāda sajūta, ka esmu pilnīgi citā pasaulē!”

Toč v toč šova auditorija – vairāki miljoni cilvēku

Neskatoties uz to, ka ar piedalīšanos šajā šovā viņš ir iemantojis popularitāti vairāku miljonu cilvēku acīs, viņš kautrīgi to noliedz. “Šovu skatījās Izraēlā, Amerikā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā…” Kā arī viņam varam piebilst, ka skatījās arī pašā Krievijā, Tadžikistānā, Kirigiztānā u.c.

Lasi vēl