Busulis: Filips Kirkorovs ir Krievijas estrādes karalis

Komentāri

Pavisam nesen tepat Rīgā viesojās prominentais Krievijas estrādes pārstāvis, vienmēr košais un ekstravagantais Filips Kirkorovs. Bez Tabu Dzīves smalkumi nevarēja laist garām šo pasākumu, tāpēc devās raudzīt – kādi cilvēki nāk uz koncertu, ko runā un kā pats Filips Kirkorovs uzstājas.

Dzīves Smalkumi pirms koncerta sastapa mūsu pašu dziedātāju Intaru Busuli, kurš pēdējā laikā veidojis spožu karjeru Krievijā. Vaicāts, kas, viņaprāt, Filipu Kirkorovu atšķir no citiem, Busulis bija ārkārtīgi lakonisks: ”Karalis! Ka-ra-lis!” Vaicāts, par ko Kirkorovam vajadzētu vēl sarakstīt dziesmu, Busulis apdomājās un secināja, ka visas Kirkorova dziesmas ir par mīlestību. ”Varbūt arī par neko citu viņam dziedāt arī nevajag,” secināja Busulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt paša Kirkorova uzstāšanās, kā jau gaidīts, bija koša. Turklāt viņš bija pamanījies latviski iemācīties kaut ko vairāk arī par pieklājības frāzi “Labvakar!”. Vairāk skaties video.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl