Bukmeikeri prognozē, kurš uzvarēs Eirovīzijas atlasē

Komentāri
Bukmeikeri prognozē, kurš uzvarēs Eirovīzijas atlasē
Foto: F64

Bukmeikeri uzvaru Eirovīzijas atlasē prognozē dziedātājam Justam Sirmajam, paredz sporta totalizators 11.lv. Uzvara konkursā novērtēta ar 49% varbūtību.

Dziedātājs, kurš Eirovīzijas atlasē piedalās kā Justs, spēcīgā vokāla un vizuālā tēla dēļ jau ir kļuvis par konkursa Supernova sensāciju, un sporta totalizators 11.lv prognozē Sirmā uzvaru un iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā. Šāda iespēja novērtēta ar likmes koeficientu 1,57, kas atbilst 49% varbūtībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Dziedātājs ir apliecinājis sevi skatītāju priekšā, saņemot lielu atsaucību un ovācijas,” stāsta sporta totalizatora vadītājs Toms Piliksers. “Ekspertus pārliecina viņa spēcīgais vokāls, kas noteikti dos Justam labas izredzes pusfinālā, bet fināla uzvarētāju noteiks skatītāju balsojums, kur Justs ir izteikts favorīts.”

Foto: Justs un pārējie Eirovīzijas atlasē un aizkulisēs

Tālāk seko dziedātājs Markus Riva ar dziesmu I Can, kura iespēja triumfēt Eirovīzijas atlasē tiek vērtēta ar 22% varbūtību (likmes koeficients 3,60). “Kaut arī izpildītājs ir labi sagatavojies un nāk ar stabilu fanu pulku, kas, visdrīzāk, sagādāja viņam uzvaru otrās atlases kārtas skatītāju balsojumā, tomēr arī šoreiz dziedātājam būs jāsamierinās ar otro vietu, jo Justs kā sensācija piesaista lielāku uzmanību,” papildina Piliksers.

Iespēja, ka šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Latviju pārstāvēs melodiskā metāla žanra grupa Catalepsia ar dziesmu Damnation, tiek novērtēta ar 15% varbūtību (5,20). Savukārt pārējo dalībnieku izredzes tiek vērtētas ar 6% vai zemāku varbūtību.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks 14. maijā Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā.

Lasi vēl