Komentāri
Britu aktieris Benedikts Kamberbačs atklāj, ka viņa līgava gaida pirmdzimto
Foto: REUTERS/Scanpix

Benedikts uz sava celīša Sofijas priekšā metās Novembrī, bet 2015. gadu viņi iesāk ar ļoti labām ziņām saviem faniem – pāris apstiprināja, ka viņu topošajā ģimenē gaidāms ģimenes pieaugums, ziņo portāls DailyMail.

Tikai divus mēnešus pēc saderināšanās 38 gadus vecais Startreka un BBC seriāla Šerloks superzvaigzne Benedikts Kamberbačs un viņa 36 gadus vecā dzīvesbiedre, teātra direktore Sofija Hantere, kļūs par vecākiem.

Kāda Benediktam tuvu stāvoša personā MailOnline portālam atzina: “Esmu saviļņots paziņot, ka viņi abi gaida savu pirmdzimto. Pāris pašlaik jūtas kā septītajās debesīs!”

Foto: REUTERS/Scanpix

Foto: REUTERS/Scanpix

Britu superzvaigzne atzinis, ka ir ļoti patīkami satraukts par to, ka kļūs par tēti, savukārt iepriekšminētais avots atzīst: “Sofija gaidībās jau ir dažus mēnešus, bet abi divi jau plāno kāzas pavasara sākumā.” Tas esot krietni agrāk, nekā abi bija iepriekš plānojuši, raksta DailyMail.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl