Britniju Spīrsu klausītāji atzīst par labāko dziedātāju

Komentāri

Pagājušajā nedēļā noslēdzās aptauja, kurā mūzikas izdevums Billboard lasītāju balsojumā noskaidroja pēdējās piecgades labāko un sliktāko dziesmu, albumus, dziedātājus, video. Amerikāņu dziedātāja Britnija Spīrsa plūkusi laurus trīs no četrām nominācijām.

Britniju Spīrsu, kura pēdējo piecu gadu laikā fanus priecēja ar diviem albumiem – Femme Fatale (2011) un Britney Jean (2013) – lasītāji ierindojuši pirmajā vietā nominācijās Labākais mākslinieks un Labākais video par dziesmu Work Bitch, apsteidzot Lady Gaga un Bejonsē. Lasītāji novērtējuši arī Spīrsas dziesmu Till The World Ends, to izvirzot par labāko kategorijā Labākā dziesma. Vienīgā kategorijā, kurā dziedātāja neuzvarēja, bija Labākais albums, kur laurus plūca Adele ar albumu 21. Nominācijās dominēja arī dziedātājas Bejonsē, Lana Del Rey, Rihana un Teilore Svifta.

Starp sliktākajām dziesmām lasītāji atzinuši “supergrupas” SuperHeavy, kurā apvienojušies Miks Džegers, Džoss Stouns, Deivs Stjuarts u.c., dziesmu Miracle Worker, Insane Clown Posse dziesmu Miracles, Black Eyed Peas dziesmu The Time (Dirty Bit) un Alisonas Goldas dziesma Chinese Food.

Lasi vēl