Britnija Spīrsa atkal brīva meitene

Komentāri
Britnija Spīrsa atkal brīva meitene
Foto: Reuters/ Scanpix

Kamēr vieni precas, citi piedzīvo šķiršanos. Jau vēstījām, ka pagājušajā nedēļā apprecējās Breds Pits un Andželīna Džolija, tikmēr Britnijai Spīrsai mīlas frontē atkal neveiksme – popdziedātāja šķiras no sava drauga advokāta Deivida Lukado.

Spīrsa un Lukado sāka tikties 2013. gada martā – tikai divus mēnešus pēc tam, kad dziedātāja atsauca saderināšanos ar iepriekšējo mīlestību.

Spīrsa apliecinājumu jaunas dzīves sākumam bez otrās pusītes pauda sociālajā tīklā Twitter.com, kur paziņojums retvītots vairāk nekā 11 tūkst. reižu.

Kamēr popzvaigznes personīgā dzīve jūk un brūk, viņas karjera piedzīvo ievērojamu augšupeju. Septembra sākumā dziedātāja atklās sieviešu apakšveļas līniju “The Intimate Britney Spears” un ir atgriezusies uz skatuves ar šovu “Planet Hollywood”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl