Komentāri
Bredlijs Kūpers un Dženifera Lopesa saņem pa MTV “popkorna turzai”
Dženifera Lopesa (Foto: AFP/ LETA)

Losandželosā notikušajā telekanāla MTV kino balvu ceremonijā gada labākās filmas nominācijā triumfējusi jauniešu drāma Vaina ir zvaigznēs.

Filma Vaina ir zvaigznēs piedzīvojusi divkāršu triumfu – līdzās labākās filmas titulam aktrise Šeilīna Vudlija atzīta par gada labāko aktrisi. Savukārt par gada labāko aktieri tika kronēts filmas Amerikāņu snaiperis galvenās lomas atveidotājs Bredlijs Kūpers.

MTV kino balvu ceremonija slavena arī ar neparastām un nenopietnām balvu kategorijām, piemēram, par labāko skūpstu, labāko baiļu attēlojumu un pievilcīgāko vīrieti bez krekla. Šogad balvu par labāko skūpstu saņēma filmas vaina ir zvaigznēs galveno lomu tēlotāji Šeilīna Vudlija un Ansels Elgorts. Par labāko baiļu attēlojumu balvu saņēma Dženifera Lopesa par filmu Pielūdzējs, savukārt par pievilcīgāko vīrieti bez krekla tika atzīts komēdijas Kaimiņi zvaigzne Zaks Efrons.

MTV kino balvu uzvarētāji tiek izvēlēti skatītāju balsojumā un saņem apbalvojumus popkorna turzas formā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl