bobe.me jautājumu bumba “Positivus” festivālā

Komentāri

Izklaides aģentūra BOBE (Best of Baltic Entertainment) bija ieradušies “Positivus” festivālā, lai izspēlētu spēli ar atpazīstamākajiem apmeklētājiem. Noteikumi pavisam vienkārši – tam, kuram ir bumba, atbild uz jautājumu, izdomā nākamo un “met” nākamajam atbildētājam.

Šajā spēlē piedalījās daudz un dažādu mūziķu un sabiedrībā atpazīstamu cilvēku, kuriem bija jāatbild uz tādiem jautājumiem kā “Vai Tev patīk kečups?”, “Kas ir perversākais, ko izdarīji iepriekšējā festivāla naktī”, “Kādu apakšveļu pašlaik valkā?”, “Cikos plāno doties pie miera?” u.c.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Aptaujā” piedalījās grupas “Elbow”, “Triānas Parks”, “Nonono”, kā arī Artūrs Mednis, Toms Grēviņš, Kristīne Komarovska, Inga Spriņģe u.c.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl