Komentāri
Blondā Greifāne pavasara gaidās pārsteidz ar jaunu imidžu
Foto: instagram/lienegreifane

Nedēļas sākumā dziedātāja un radio balss Liene Greifāne (30) iepriecināja savus fanus, publicējot fotogrāfiju, kurā redzama, krasi mainījusi izskatu. Proti, no blondīnes kļuvusi par koši zaļu matu nēsātāju. Pavasara gaidās pārvērtības nebūtu nekas pārsteidzošs, bet – kā tās uzņem fani?

Kamēr dziedātājas fani spriež – vai mati ir krāsoti, vai tas ir tikai fotogrāfiju apstrādes triks, Liene atklāj noslēpumu par savu acu krāsu: ”Mana acu krāsa mainās atkarīgi no tā, kas ir apkārt. Tās var būt zilas, zaļas, pelēkas un visādi vidustoņi, bet ne brūnas un dzeltenas. Tas ir tāds interesants zilo acu tonis, kurās ir daudz mazu krāsu punktiņu, kuri kā hameleons pielāgojas dominējošākajam tonim pie acīm. Ja ēnas ir zaļas, tad acis izskatīsies zaļas. Dīvaini, bet tā ir.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liene arī nomierina savus Instagram sekotājus, atklājot, ka matus nav nokrāsojusi.

Vairāki dziedātājas draugi viņas jauno tēlu mēģinājuši asociēt ar Meža māti. Tikmēr kāds no faniem pazibējis ar asprātību un daiļo dziedātāju salīdzinājis ar Grinču.

Maybe green is the new blond? 🌲🌳🌵🍀☘ #green #color #fun

A photo posted by Liene Greifāne (@lienegreifane) on

Foto: Blodā Liene Greifāne ikdienas gaitās

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl