Bjorka martā izdos devīto albumu

Komentāri
Bjorka martā izdos devīto albumu
Foto: AFP/ Scanpix

Islandiešu mūziķe Bjorka martā izdos jaunu albumu Vulnicura, kas sekos 2011. gadā izdotajam Biophilia, raksta mūzikas portāla NME. Šis būs dziedātājas devītais albums.

Par jaunā albuma klajā nākšanu mūziķe paziņoja savā Facebook profilā. ”Dāmas un kungi, esmu lepna paziņot, ka mans jaunais albums iznāks martā. Ceru, jūs to izbaudīsiet,” viņa rakstīja.

Kā vēsta avoti, topošajā albumā Bjorka sadarbojusies ar Arca jeb Alehandro Gersi (Alejandro Ghersi), kurš iepriekš sadarbojies ar Kenji Vestu, un britu producentu Haksanu Kloāku (Haxan Cloak), kurš savukārt 2011. gadā izdeva debija albumu un divus gadus vēlāk – albumu Excavation, bet pērn strādāja kopā ar amerikāņu grupu The Body.

Martā 49 gadus vecā mūziķe izdos arī retrospektīvu grāmatu Björk: Archives. Grāmata caur dzeju, akadēmisku viņas daiļrades analīzi, filozofiskiem tekstiem un fotogrāfijām vēstīs par dziedātājas karjeru, kas sākās 1970. otrajā pusē.

Bjorka šovasar piedalīsies mūzikas festivālā Governors Ball Ņujorkā līdzās tādiem māksliniekiem kā reperim Drake un grupai The Black Keys.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl