Binnija iesūdz tiesā bijušo vīru Džilindžeru

1 komentārs
Binnija iesūdz tiesā bijušo vīru Džilindžeru
Dž.Dž.Džilindžers un Binnija Ārberga Nacionālā teātra vasaras festivāla laikā Jaunmoku pilī 2007. gada vasarā. Foto: LETA

Trīs gadus pēc Dailes teātra režisora Dž. Dž. Džilindžera jeb Raimonda Rupeika (48) šķiršanās no ceturtās sievas skaistumkopšanas salona BB Binnija īpašnieces Binnija Ārbergas (39) agrākie mīlnieki tiekas tiesas zālē – Binnija no Džilindžera vēlas piedzīt naudas summu 10 tūkst. eiro apmērā, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Pagājušajā trešdienā sakarā ar civilprasību, kas tika celta Binnijai radītu zaudējumu un parādu dēļ, Džilindžeram bija jāstājas Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas priekšā. Par nesaskaņu iemeslu kļuvuši attiecību pirmajos gados – 2005. un 2006. gadā – ņemtie kredīti vairāk nekā 10 tūkst. eiro apmērā, noskaidrojis žurnāls Privātā Dzīve.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tā kā Ārbergai tobrīd nebija darba un attiecīgi nekādu ienākumu, kredītus uz sava vārda paņēmu es,” tiesas zālē atklāja Džilindžers. Vienam kredītam Binnija bijusi līdzņēmēja, bet otram – galvotāja. Brīdī, kad abi kredīti bijuši jāsāk apmaksāt, radusies nesaprašanās, kuram tas īsti jādara. Situāciju sarežģījis fakts, ka 2006. gadā noslēgtā laulība 2009. gadā sākusi ļodzīties un pēc diviem gadiem katrs aizgājis uz savu pusi, laulību oficiāli šķirot.

”Es neatzīstu šo prasību,” Džilindžers paudis tiesas zālē, norādot, ka uz sava vārda ņemto kredītu devis Binnijai, kura naudu ieguldījusi skaistumsalona izveidē un dzīvokļa remontā. Viņa savulaik esot piedāvājusi vīram pašas uzsākto biznesu sadalīt uz pusēm, bet viņš attiecies, raksta Privātā Dzīve.

”Brīdī, kad šķīrāmies, viņai palika viss – gan izremontētais dzīvoklis, gan salons, gan laulības laikā iegādātā automašīna. Man palika tikai soma ar drēbēm,” atklāj režisors.

Kamēr Dž. Dž. Džilindžers tiesā aizstāvēja sevi pats, Binnijas vārdā runāja zvērināta advokāte Liene Cakare, kura šogad kā partijas Latvijas attīstībai valdes locekle tika izvirzīta Izglītības un zinātnes ministra amata kandidatūrai. Kā ziņo Privātā Dzīve, L. Cakare tiesā iesniedza Binnijas bankas konta izdrukas par klientes regulāri veikto kredītu apmaksu, kas, viņasprāt bijis jāveic Džilindžeram, no kura tagad tie pieprasīti 10 tūkst. eiro.

”Man jau tā ir diezgan vērā ņemams parādu slogs,” tiesas zālē atzinis Džilindžers, kurš šī iemesla dēļ 21. decembrī uzsācis fiziskas personas maksātnespējas procesu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl