Komentāri
Bīberam un Maikla Džeksona dēlam Princam būs kopīgs muzikālais projekts?
Foto: LETA

Kanādiešu popzvaigzne saviem faniem nesen pačukstēja, ka 2015. gadā no viņa gaidām kas jauns… Un tagad klīstot baumas, ka viņa projektā varētu piedalīties arī Popa karaļa dēls (tātad, teorētiski Popa princis) Princips Džeksons, 17 gadīgā Maikla Džeksona atvase, ziņo portāls Billboard.

Runājot, ka abi jaunieši arī nesen bijuši studijā, kur ierakstījuši to, kas, visticamāk, gaidāms jau pavisam drīz. Billboard raksta, ka Džeksons ar Bīberu pēdējā laikā daudz ko darījuši kopā, tai skaitā ballēšanos Holivudas klubos (interesanti, kā mazo Džeksonu tur laiž iekšā). Vēlviena persona, kas ar viņiem tusējusi, ir Bībera sparinga partneris Floids Mejveters Jr., kurš apstiprināja, ka viņi patiesi kopīgi veidojot mūziku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā ziņo avoti, Mejveters kalpojot arī kā atbalsta punkts, pie kura Princis lūdzot palīdzību meiteņu jautājumos. Jāpiebilst, ka tieši viņs bija tas, kurš 2011. gadā tika notiesāts par uzbrukumu savai bijušajai draudzenei.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl