Bez Tabu Palkavnieks darbā saskāries pat ar kakām

Komentāri
Bez Tabu Palkavnieks darbā saskāries pat ar kakām
Foto: F64

Žurnālista profesija ļauj satikt ne vienu vien īpatni. TV3 raidījuma Bez Tabu vadītājs Ēriks Palkavnieks reiz iepazinies ar vīrieti, kurš mājā rok aku, un ”mākslinieci”, kuras dzīvoklis pārblīvēts ar veciem krāmiem un kakām.

”Tas ķiķis man iekšā ir. Kad eju kameras priekšā, ķiķis nāk ārā. Bet ikdienā neskraidu riņķī, pa labi, pa kreisi ņirgdams un zviegdams,” intervijā Dāvidam žurnālā Kas Jauns atzīst TV3 raidījuma Bez Tabu vadītājs Ēriks Palkavnieks, kurš vada arī kuriozu raidījumu. Atraktīvais TV darbonis pārliecināts, ka latviešiem biežāk vajadzētu par sevi pasmieties. ”Citādi te tā kopējā atmosfēra tāda bēdīga,” teic Palkavnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr jautrus mirkļus viņam dzīvē sagādājusi izvēlētā profesija. Lūk, ko Ēriks atceras kā vienu no neparastākajiem piedzīvojumiem darbā: ”Iļģuciema dzīvoklis, par kuru nebija nomaksāts nodoklis. Dzīvoklī ieiet nevarējām. Kaut kā atbīdījām vaļā durvis, un tur viss bija piebāzts ar vecām avīzēm, ar kakām, lupatām, vecu pārtiku. Nevis tā, ka samētāts pa zemi, bet riktīgi augstos krāvumos. Divas istabas un virtuve, un viss pilns! Tur dzīvoja ”māksliniece”, un, pēc viņas teiktā, tā bija instalācija.”

Vēl kāds neparasts notikums piedzīvots Daugavpilī. ”Biju aizbraucis uz Daugavpili pie viena čaļa, kam ir veca koka māja. Viņš istabas vidū raka bedri. 25 gadus! Ar spaini… cilvēks gribēja sev uztaisīt pagrabu, jo kādreiz viņa tēvs esot bijis grāfs, un grāfiem bija pieņemts mājās taisīt pagrabus, kuros var visu ko foršu glabāt. No zemes ziemā nāk siltums, bet vasarā vēsums. Viņš bija izracies kādus 15 metrus dziļi,” stāsta Ēriks, kurš kā neveiklāko piedzīvojumu dzīvē atzīst kritienu ar velosipēdu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl