Beidzot Justa eirodziesmai tapis oficiālais videoklips

Komentāri

Šodien, 1. maijā, dziedātājs Justs Sirmais izlaidis dziesmas Heartbeat, ar kuru viņš startēs starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, oficiālo videoklipu.

“Mēs vēlējāmies pastāstīt par to, ka mīlestība rodas ne tikai ar pirmo acu skatienu, bet arī ar pirmo smaržu. Par to, kā mīlestība var reibināt mūsu prātus un izdarīt izvēli mūsu vietā. Var sacīt, ka tas ir stāsts par sievietes smaržu,” skaidro videoklipa režisors ir Andžejs Gavrišs.

Kā vēsta mūziķa pārstāvji, videoklipa filmēšana ilgusi divas dienas, notika filmēšanas paviljonā ar vairākām dekorācijām, savukārt galvenās varones lomu spēlējušas trīs aktrises uzreiz – Barbara Roskoša, Zane Bērziņa, Valērija Buivite.

“Šajā videoklipā mēs apspēlējam šīs dziesmas būtību, kas ir par sarežģītām attiecībām, un arī sižetā ir apspēlēts tas, ka mūsu personībām ir dažādas šķautnes – gan labas, gan sliktas, un tas ir arī parādīts video,” stāsta pats Justs.

Atgādinām, ka Justs Sirmais starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā 12. maijā Stokholmā uzstāsies ar pirmo kārtas numuru. Konkursa fināls notiks 14. maijā.

Video

Foto: videoklipa filmēšana

Lasi vēl