Komentāri
Baltijas pērles rīkotāji šogad festivālu turpinās citādā formātā
(Foto: LETA)

Kaut arī starptautiskā kinoaktieru festivāla Baltijas pērle rīkotāji rudenī izplatīja paziņojumu, ka 2014.gads būs pēdējais festivāla norises gads, šogad festivāls turpināsies citādā formātā, pavēstīja Baltijas pērles projektu vadītāja Asnāte Vasiļjeva.

”Formāts noteikti mainīsies, un tas nebūs tāds, kā ierasts,” pastāstīja Vasiļjeva, nevēloties detalizētāk apspriest Baltijas pērles rīkotāju turpmākos plānus. Viņa gan norādīja, ka par nākotnes iecerēm drīzumā tiks oficiāli paziņots. ”Tas notiks tad, kad no visām pusēm viss būs skaidrs,” pauda Vasiļjeva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pēc pagājušajā gadā paziņotā lēmuma pilnībā pārtraukt festivālu mums nācās uzklausīt britu režisora Pītera Grīneveja un citu cilvēku aicinājumus to turpināt. Tālab tika pārskatīta šī iespēja un runāts par veidiem tāda kultūras pasākuma veidošanai, kas te, Latvijā, nepieciešams,” sacīja Baltijas pērles projektu vadītāja.

Kā vēstīts, Valsts kultūrkapitāla fonds festivāla rīkošanai 2015.gadā piešķīris 25 000 eiro. Vasiļjeva norādīja, ka būs jāpiesaista papildu līdzekļi, jo par 25 000 sarīkot festivālu nav iespējams.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl