Balstīts uz tūkstošiem sieviešu stāstu: Sokolovs atklāj, kādam jābūt perfektam vīrietim

3 komentāri
Balstīts uz tūkstošiem sieviešu stāstu: Sokolovs atklāj, kādam jābūt perfektam vīrietim
Facebook.com/Aleksandrs.Sokolovs

Kailfoto meistars un seksa eksperts Aleksandrs Sokolovs prot ne vien šokēt ar pikantām fotosesijām, bet arī ar saviem neparastajiem un pārsteigumu pilnajiem stāstiem iz dzīves. Šoreiz populārais fotogrāfs nolēmis sniegt krietni vien noderīgāku informāciju, atklājot mistēriju par to, kādam jābūt īstenam vīrietim.

Šie ir daži ieteikumi vīriešiem. Manas pārdomas balstās uz tūkstošiem stāstu, ko esmu dzirdējis no savām modelēm. Meitenes ļoti bieži stāsta par to, kas viņas neapmierina attiecībās. Esmu dzirdējis tik daudz, ka perfekti saprotu, kādam ir jābūt perfektam vīrietim!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir taču tik vienkārši būt labam puikam! Vīrieši, kuri grib noturēt savu meiteni, bieži rīkojas pilnīgi pretēji!
Te ir mani secinājumi.

1. Milzīga nozīme ir uzmanībai un komplimentiem. Katru dienu ir jāskatās un jāmeklē, kas viņā ir labs, lai izteiktu pamatotu komplimentu. Tas ir īpaši svarīgi, kad attiecības ir jau ne pirmo gadu. Jauna frizūra, manikīrs, kleita – pasaki viņai, ka tev patīk un ka viņai piestāv! Pat ja viņa tikai izmazgāja galvu, nav grūti taču noskūpstīt un pateikt, ka viņai ir tik forši un smaržīgi mati! Tikai daži vārdi, bet viņa smaidīs visu dienu!

2. Nevajag viņu ierobežot. Nevajag teikt viņai, ko darīt un ko nedarīt. Ar kādām draudzenēm tikties, ar kādām ne. Tu viņu neizmainīsi, bet tas spiediens, ko viņa jutīs, tikai pasliktinās attieksmi pret tevi. Nekādā gadījumā nedrīkst “līst” viņas Facebookā vai telefonā. Jo vairāk sievietei atļaut, jo mazāk viņai gribas visādas muļķības. Jo vairāk brīvības, jo labāka meitene viņa būs! Viņai nepatīk justies, it kā tu viņai neuzticētos. Un nevajag viņai neko pārmest.

3. Ir dažas nianses, kuras arī ir svarīgas: draudzene nav vainīga, ka tev šodien ir slikta diena. Nevajag obligāti viņai likt saprast, ka tev nav noskaņojuma. Tas nav viegli, bet tomēr ārkārtīgi labi, ja tu spēj sevi kontrolēt un pat savās melnajās dienās būt jauks ar viņu. Neuzgrūd viņai savas problēmas!

4. Var izdomāt daudz attaisnojumu, bet sievietēm vienmēr patīk, kad vīrietis ir atlētisks. iegūt figūru kā fitnesa trenerim ir grūti, bet nepieļaut alus vēderu un tievas rokas var katrs. Nopērc sev daudz smaržu un panāc, lai vienmēr smaržotu labi. Parūpējies, lai viņa tevi neredzētu vecās un netīrās drēbēs. Neskūpsti viņu, ja neesi noskūts. Seko, lai tev vienmēr būtu nogriezti nagi. Un vēl svarīgs moments – nekāda seksa, ja tu neesi perfekti tīrs un smaržīgs.

5. Un galvenais! Nekad, nekad nejoko par lieko svaru vai mazām krūtīm!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl