Avicii paziņojis par aiziešanu no mūzikas industrijas

Komentāri

Weekend Baltic festivālā, kas norisināsies Pērnavas pludmalē no 4. līdz 6. augustam, būs pēdējā iespēja šajā reģionā redzēt Avicii šovu. Mūziķis šodien paziņojis par mūzikas industrijas atstāšanu.

”Augot kā māksliniekam, esmu kļuvis par pieaugušo, esmu iepazinis sevi labāk un atklājis, ka ir tik daudz lietu, ko vēlot paveikt savā dzīvē. Man ir daudz interešu dažādās jomās, bet tik maz laika, lai iepazītu tās. Pirms divām nedēļām mēs ar draugiem un manu komandu braucām caur ASV, vienkārši tāpat – skatīties un redzēt lietas citādā gaismā. Tas man ļoti palīdzēja saprast, ka man ir nepieciešamas pārmaiņas, ar kurām tik ilgi esmu cīnījies,” savā paziņojumā raksta Tims Berlings jeb Avicii. Viņš vēl piebilst: ”Lai nu kā, es nekad neatstāšu mūziku – es turpināšu caur to runāt ar saviem faniem, bet esmu nolēmis, ka 2016. gada turneja būs mana pēdējā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Avicii savas karjeras laikā ir pārdevis vairāk nekā miljonu ierakstu, viņa mūzika ir “strīmota” 3 miljardu reižu Spotify, 107 miljonu Deezer, 30 miljonu iTunes, 103 miljonu Apple Music, 677 000 reižu Google play un 3 miljardu atskaņojumi Vevo, viņam ir vairāk nekā 3 miljoni sekotāji Instagram kontā un gandrīz 20 miljoni Facebook. Avicii kontā ir tādi hiti kā Waiting for love, For a better day, Wake me up, The Nights, Gonna love ya, Hey brother, Levels un daudz citu.

Foto

Video: Avicii – Wake Me Up

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl