ASV liquid funk leģenda Deivs Ovens uzstāsies Rīgā

Komentāri

28. novembrī Rīgā ar Latvijā vienīgo uzstāšanos ciemosies ASV liquid funk mūzikas žanra leģenda – producents Deivs Ovens (Dave Owen). Šī būs pirmā reize, kad pasaulslavenais producents viesosies Baltijā.

Ar pozitīvām emocijām par aizvadīto Urban Soulz festivālu, kas 26. septembra naktī Preses namā pulcēja vairāk nekā 700 dejot un zīmēt gribētāju, noteikts nākamais Urban Soulz sērijas pasākums. Tā galvenais mākslinieks šoreiz ir Deivs Ovens – ASV liquid funk žanra smagsvars, kurš 28. novembrī pirmo reizi viesosies Rīgā, kopā ar Lielbritānijas, Igaunijas un Latvijas aktuālajiem dīdžejiem uzstājoties industriālo noskaņu telpā Noliktava No. 3, Andrejostas ielā 4a, Rīgā, informē Jurita Krūma.

Pēdējo gadu laikā Indianapolisā, ASV, mītošais mūziķis Deivs Ovens ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem producentiem liquid funk žanrā. Viņa ierakstiem raksturīgs funk virtuozais skanējums, maigi niansētas ritma aranžijas un izteikti spēcīgie vokāli, kas uzrunā kā džeza, tā elektroniskās mūzikas cienītājus visā pasaulē. Ar katru albumu nostiprinot savas līdera pozīcijas šajā deju mūzikas žanrā, Deiva Ovena ieraksti regulāri tiek atskaņoti BBC Radio 1Xtra ēterā. Savu atzinību un atbalstu producentam izteikuši LTJ Bukem, Fabio & Grooverider, Bailey, A-Sides, Makoto, Crissy Criss, John B līdzās pasaulē ietekmīgām ierakstu izdevniecībām kā LTJ Bukem’s Good Looking Records, Marky’s Innergroudrecords, Rubik & Liquid V u.c.

Vairāk par Deivu Ovenu: soundcloud.com/dave-owen un facebook.com/Dave0wen

Deiva Ovena uzstāšanos Rīgā papildinās elektroniskās mūzikas aprindās atzīti mūziķi – Jiva (Lielbritānija), Slammin, NoStress (Igaunija), Slovar, R.I.S.A, Nikita Spoonek (Latvija), kā arī pašmāju ekspresīvākie radošie mākslinieki, kvalitatīva skaņu sistēma un krāšņas videoprojekcijas.

Vairāk par pasākumu: http://ej.uz/UrbanSoulzMeetsDaveOwen

Šo un arī līdzšinējos pasākumus, kas izskanējuši ar Urban Soulz vārdu, organizē dīdžeju un elektroniskās mūzikas entuziastu komanda, kuras mērķis ir iepazīstināt Latvijas sabiedrību ar kvalitatīvu, skaniski un žanriski bagātīgu elektronisko mūziku. ”Mēs gribam tādus pasākumus biežāk”, ”beidzot Latvijā ir dzīva underground kultūra”, ”neaizmirstams piedzīvojums” ir tikai dažas no atsauksmēm, ar kurām 26. septembrī Preses namā dalījās Urban Soulz festivāla apmeklētāji. Par to, kāds bija šis vakars vairāk nekā 700 pasākuma viesiem, lai stāsta video:

Urban Soulz festivāla ietvaros notika arī Latvijas slavenākā grafiti mākslinieka KIWIE personālizstādes Street Noise atklāšana, kas Preses nama iekštelpas padarīja par atvērtu mākslas galeriju:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl