1 komentārs
Astro’n’out Māra iesaistās cīņā pret pasīvo smēķēšanu
Foto: LETA

Grupas Astro’n’out līdere Māra Upmane-Holšteine kopā ar grupas biedriem sniegusi atbalstu kampaņai Izvairies no smēķētāja, kas vērsta pret pasīvo smēķēšanu. ”Ir būtiski no cigarešu dūmiem pasargāt gan savus bērnus, gan pašiem sevi, jo veselība ir dzīves stūrakmens,” akcentē mūziķe.

Pasīvā smēķēšana ir nopietns temats, ir jāapzinās riski, ko tā var izraisīt, tāpēc grupa Astro’n’out aicina ikvienu jaunieti, kurš mācās 5.–12. klasē, piedalīties šajā plakātu konkursā, būt sociāli atbildīgiem, parādīt savu attieksmi.

”Katram ir tiesības izvēlēties, kā izturēties pret savu ķermeni un cik ļoti par to rūpēties, taču pasīvā smēķēšana šādu iespēju atņem. Domāju, smēķētāji nav apzināti vienaldzīgi, viņi vienkārši bieži vien nenojauš, kā viņu dūmi ietekmē apkārtējos,” akcentē Māra Upmane-Holšteine.

”Tie, kas skolā bija stilīgie, jo smēķēja, pēc padsmit gadiem izrādās apgrieztā lomā, jo šodien starp maniem draugiem tieši rūpēties par savu ķermeni, sportot un zināt, kā kas ietekmē tavu veselību, ir daudz stilīgāk. Arī mums grupā neviens nesmēķē! Un man kā dziedātājai tas ir īpaši patīkami, jo dūmi nekādi nepalīdz skanīgam, brīvam vokālam,” stāsta mūziķe.

TOP komentāri

  • Marlbroro Man
    +1 +1 0

    Marlbroro Man

    Ne tikai ļoti vāja grupa, bet, kā izrādās, arī nīkuļi, no tiem, kuriem nepietiek, ka paši nesmēķē, bet laikam gatavi skriet ziņot, ja ierauga kādu smēķējam publiskā vietā. Vienu šī veselīgā dzīvesveida propaganda ir panākusi - aug jauna Pavļiku Morozovu paaudze, kuriem vienmēr liksies, ka viņiem taisnība tāpēc vien, ka viņu pusē ir kāds prāta aptumsuma brīdī pieņemts likums, kuru tikpat labi var pēc mēneša mainīt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl