1 komentārs

Pastāvēs, kas mainīsies, ar šiem vārdiem topošā albuma priekšvēstnesi – dziesmu Turies – piesaka grupa Astro’n’out. Arī pati dziesma ir par mainīšanos un pieaugšanu, esot attiecībās un audzinot bērnus.

”Mēs meklējam jaunas skaņas, un arī mēģinām viens otrus bakstīt, lai nekas, no kas jau bijis, vairs neatkārtojas. Protams, ka vieglāk ir sevi citēt, pazīstamās lietas. Bet forši, ka mums grupā puiši maina instrumentus,” stāsta Māra Upmane-Holšteine.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Astro’n’out šis ir bijis pozitīvu pārmaiņu gads, kurā pārdomātas personīgās vērtības. Dziesma Turies ir par laiku, kuru pavadām kopā ar saviem mīļajiem, un par to, kā maināmies un pieaugam, esot attiecībās un audzinot bērnus,” dziesmas Turies vēstījumu atklāj mūziķe.

Šovasar mūziķi gatavi iekarot visas ”karstākās” skatuves, bet nepacietīgākajiem Astro’n’out faniem ar grupu būs iespējams tikties jau sestdien Arēnā Rīga, savukārt dziesmas Turies videoklips tautās tiks laists rīt.

Ekspresintervijā Māra un Juris atklāj, kā izgājuši no neordinārām situācijām uz skatuves, ko plāno darīt vasarā un kādas pārmaiņas piedzīvojuši paši mūziķi.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl