“Astro’n’out” ar singlu “Zilonis” izziņo Latvijas koncerttūri

Komentāri

Grupa “Astro’n’out”, ieskandinot rudenī gaidāmo koncerttūri ”Astro’ Electro Acoustic”, klausītāju vērtējumam nodod jaunāko dziesmu “Zilonis” ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

Koncertos klausītājus sagaida Astro’n’out dažādos laika posmos sarakstīto dziesmu izlase, aranžēta ar šķietami pretējos virzienos vedošiem elementiem: elektroniskie instrumenti savijas ar akustiskajiem. Elektroniskā koncepta virzienu kopā ar grupu ir veidojis DJ Rudd, kurš pievienosies arī tūres koncertos.

”Bērnu ienākšana pašu dzīvēs liek pārvērtēt lietas un maina arī skatījumu uz mūsu muzikālo virzienu,” komentē grupas līdere Māra. “Ir sajūta, ka ceļš jāturpina pamatīgāk, atbildīgāk, bet tajā pašā laikā jāķer mirklis ”spēlējoties”. Gatavojoties tūrei, mēs esam atļāvušies eksperimentēt ar savu skanējumu, kā arī labi zināmo dziesmu formu.”

Tūri ieskandinot, grupa Astro’n’out laiž klajā jaunu singu ”Zilonis”, kas iezīmē koncertos sagaidāmo grupas skanējumu.

“Dziesma “Zilonis”, par spīti savam bērnišķīgajam nosaukumam ir kā reiz par to “lielo un netveramo” lietu kārtību, par ko šādā jaunā dzīves posmā nonākot, arvien vairāk gribas domāt,” komentē Māra.

Mūzika – Māra Upmane-Holšteine, vārdi – Imants Ziedonis, mūzikas producents – Rūdolfs Budze (DJ Rudd). Ierakstīts Hodila Studija, Mute Studija.

Koncerttūres ”Astro’ Electro Acoustic” ietvaros grupa “Astro’n’out” piestās:

  • 27. septembrī Siguldā ”Baltajā flīģelī”
  • 4.oktobrī Ventspilī ”Jūras vārtos”
  • 5. oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā ”Rožu zālē”
  • 11. oktobrī Jēkabpilī ”Krustpils kultūras namā”
  • 1.novembrī Gulbenes kultūras namā
  • 2. novembrī Vidzemes koncertzālē ”Cēsis”
  • 7. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ”Ziedoņa zālē”

Lasi vēl