Arvīds Berķis līgavu nolūko garāko kāju konkursā

Komentāri
Arvīds Berķis līgavu nolūko garāko kāju konkursā
Publicitātes foto

Grupas “Blitze” solists, TV šova “OKartes skatuve” dalībnieks Arvīds Berķis (28) līgavu Daci Zvirgzdiņu (28) noskatījis konkursā “Latvijas garākās kājas” aizvadītā gada nogalē, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

“Kādas simpātijas pret Daci man radās pirmajā reizē, kad šo meiteni ieraudzīju, bet par mīlestību to nesaukšu,” žurnālam “Kas Jauns” stāsta mūziķis, atklājot, ka pašam ir būtiski cilvēku sākumā iepazīt, parunāties, lai konstatētu saderību. Garāko kāju konkursā, kurā, neskatoties uz Daces 88 cm garajām kājām, uzvaras laurus meitene neplūca, abi komunicējuši un sazinājušie, taču par attiecību sākumu abi uzskata kluba “Mai Tai” atklāšanas ballīti, kur piedalījās arī konkursa “Latvijas garākās kājas” dalībnieces.

Pēc kopīgi pavadītas nakts klubā Arvīds devās uz Jelgavu pie Daces, līdzi ņemot milzu rožu pušķi, kas veidots no baltiem un sakraniem ziediem. Aplidošana turpinājusies vairākos randiņos. Bijuši gan restorānu apmekējumi, gan zelta ķēdīte ar sirsniņu, gan pasaulē zināmu mīlas balāžu koncerts. Pirms četriem mēnešiem abi dūdotāji uzsākuši kopdzīvi, Arvīdam pārceļoties uz Daces dzīves vietu Jelgavu, kur nu iekopta mīlas ligzdiņa.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl