Artusam Kaimiņam slepena draudzene?

10 komentāri
Artusam Kaimiņam slepena draudzene?
Foto: Ieva Čīka, LETA

Skandalozā raidījuma “Suņu būda” vadītājs Artuss Kaimiņš (33), kurš vienlaikus ir arī 12. Saeimas deputāts, jau vairāk nekā gadu manīts jaunas dāmas sabiedrībā. Žurnāls “Privātā Dzīve” noskaidrojis, ka simpātiskā blondīne ir jaunā televīzijas kanāla TV24 korespondente Paula Muzikante (24).

Lai gan pāris žurnālam “Privātā Dzīve” komentārus nesniedza, ir pamats domāt, ka abu starpā valda itin romantiskas jūtas. Vairākās publiski pieejamās fotogrāfijās pāris redzams, baudot gan dabu, gan viens otra sabiedrību. Paula, kura pērn absolvēja Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāti, aktīvi seko līdzi sava drauga gaitām, regulāri tās publiskojot un komentējot tviterī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā noskaidrojis žurnāls “Privātā Dzīve”, 2011. gadā nogalē izjuka Artusa attiecības ar Kārļa Leiškalna meitu Dārtu, bet pirms tam – no 2004. līdz 2009. gadam – viņam bija attiecības ar toreizējo Dailes teātra aktrisi Kristīni Belicku.

TOP komentāri

 • Precīzi
  0 0 0

  Precīzi

  Man šķiet, ka viņai ir 23, ja pareizi nav norādīti pat cilvēka gadi, tad kā lūdzu lai tic visam rakstam?
 • ella
  0 0 0

  ella

  varbūt TAGAD tas kādam ir jaunums, bet ziniet, tas ir normāli, ka džekam ir draudzene. Latvijā jau sēž vesela masa augstos plauktos tie, kam patīk tās nobīdes!
 • īrisa
  0 0 0

  īrisa

  Sākas Artusa ēšana un vākšana no laukuma? Nesanāks! NEVIENS tur nav ne par mata tiesu bijis tik drošs, godīgs un atklāts kā Artuss! Vecie buki tik vien zin kā vienoties savā starpā un te nu mēs esam!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl