6 komentāri

Intervijā portālam Skaties.lv tehnoloģiju guru Artūrs Mednis atklāj, kur tieši Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons apbalvošanas ceremonijas laikā notika īstā ballīte.

Šogad ceremonijas rīkotāji jubilejas gadam bija izraudzījušies neparastu skatuves risinājumu – 360 grādu skatuvi, kā rezultātā daļa viesu atradās zālē, bet daļa – uz pašas skatuves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pirmajā koncerta daļā es biju lejā, bet otrajā daļā nejauši iemaldījos uz skatuves. Jāsaka, cilvēki, kas atradās zālē, bija tādi nedaudz stīvi, bet uz skatuves bija “tusiņš” – cilvēki smējās, padeva cits citam dzērienus, pa kluso pīpēja cigaretes. Kopumā tur notika īstā ballīte,” intervijā portālam Skaties.lv atzinās Artūrs, piebilstot: “Tas, ko mēs redzējām televīzijā, un tas, kas patiesībā notika uz skatuves, ir divas pilnīgi dažādas lietas. Mēs bijām uz skatuves, pīpējām cigaretes un zālīti. Tur bija reāli superīgi.”

Neparasto skatuves risinājumu tehnoloģiju eksperts vērtē pozitīvi: “Tas ir kaut kas jauns, tāpēc tas ir forši. Man patīk viss interesantais. Cilvēki, kas kāpa uz skatuves, bija apjukuši, viņi nesaprata, kas notiek, uz kuru pusi runāt, un katrs otrais par to izteica kādu piezīmi. Mikrofonam vajag nedaudz satricināt publiku, un uz 20. gadu jubileju tas bija ļoti labi.”

Video

Foto: kā skatuvi redzēja koncerta viesi

Foto: kā skatuvi redzēja TV skatītāji

TOP komentāri

 • He
  +4 +4 0

  He

  Jau labu laiku par "normu" ir kļuvis sabiedrībā populārām sievietēm dižoties ar saviem kailfoto. Izskatās, ka šī ir nākošā " norma". Prātiņ, nāc mājās, un tā ļoti ļoti ātri!
 • Māarijs Džeins
  +4 +4 0

  Māarijs Džeins

  Jokot jau var, bet, manuprāt, mākslinieku aprindās tā jau skaitās standarta nodarbe.
 • zigis.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl