Komentāri
Arstarulsmirus vārdu iemācījusies izrunāt pat taksometra dispečere
Foto: LETA

”Pat taksometra dispečere ir iemācījusies manu vārdu. Kad viņa man piezvana un saka: Arstarulsmirus, drīz būs mašīna!” tas ir ļoti patīkami,” intervijā žurnālam Kas Jauns klāsta kādreizējais hiphoperis Gustavos jeb Gustavs Butelis un akcentē, ka trīs gadus, kopš vārda maiņas arī pats kļuvis citādāks.

”Tagad par Gustavu mani sauc reti. Cilvēki vai nu saka Arstarulsmirus, vai arī klusē, jo negrib pateikt nepareizi. Es iesaku vārdu izteikt šādi Arsta-ruls-mirus – tā ir vieglāk atcerēties,” saka kādreizējais mūziķis, kurš pirms trīs gadiem pārtapa par Arstarulsmirus Arsujumfus-Tarus. Tiesa, pasē gan viņš aizvien ir Gustavs Butelis, jo vārda maiņu nav izdevies īstenot oficiāli. ”2012. gadā iesniedzu pieteikumu vārda maiņai. Atteica, bet domāju, ka ar laiku šis noliedzošais viedoklis mainīsies. Pēc laika mēģināšu otrreiz. Bet vispār – mani tas sevišķi netraucē, kas pasē aizvien ir vecais vārds,” intervijā atzīst Arstarulsmirus.

”Vārds Arstarulsmirus ir pat ļoti iespaidojis manu dzīvi. Piemēram, agrāk biju vairāk saspringts, un šis saspringums bija absolūti dabisks stāvoklis. Atrados tādā neapzinātā stresā. Bet tagad esmu kļuvis līdzsvarotāks,” atklāj Arstarulsmirus, kurš kopš pagājušā gada komiķa tēlā ar saviem faniem tiekas stāvizrādē Iekšējās balsis.

Lasi vēl