Arī supervīrieši Čenings Tatums un Marks Ruffalo raud

Komentāri
Arī supervīrieši Čenings Tatums un Marks Ruffalo raud
Foto: Aktieris Čenings Tatums, Stīvs Karels un Marks Ruffalo raud. Foto: Sipa USA/ Scanpix

Tuvojoties prestižākās kino balvas Oskars pasniegšanas ceremonijai, atklājas aizvien aizraujošāki fakti par nominēto filmu aizkulisēm. Tā nācis gaismā, ka uz patiesiem notikumiem balstītās spriedzes drāmas Lapsu medības (Foxcatcher) filmēšanas laukumā tās komandai ir nācies pieredzēt ko tik emocionālu, ka viņi vēl joprojām to nespēj aizmirst.

“Nofilmējot pēdējo cīņas ainu, abi puiši – Čenings Tatums un Marks Ruffalo – sabruka viens uz otra un sāka skaļi raudāt. Brīvajā cīņā nav vietas vājumam un asarām, bet viņi burtiski bija apskāvuši viens otru un raudāja,” atceras filmas režisors Benets Millers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pieciem Oskariem nominētā spriedzes drāma Lapsu medības ir stāsts par neparastām un traģiskām attiecībām starp ekscentrisku miljonāru un diviem brāļiem, daudzkārtējiem pasaules čempioniem brīvajā cīņā, kurus vieno vēlme katram savā veidā gūt labumu no gatavošanās procesa 1988. gada Seulas Olimpiskajām spēlēm.
Aktieri Čenings Tatums un Marks Ruffalo filmā atveido brāļus, profesionālus sportistus, starp kuriem valda sprādzienbīstams naidīgums. Abi aktieri profesionālu apmācību brīvajā cīņā un ieroču lietošanā sāka septiņus mēnešus pirms filmēšanas procesa sākuma un turpināja visu drāmas uzņemšanas laiku.

“Tas bija nežēlīgs, sarežģīts un biedējošs process,” atzīst režisors Benets Millers.

Režisora teikto apstiprina arī Čenings Tatums: “Mums ar Marku no filmas mantojumā vēl joprojām ir palikušas izmainījušās ausu formas un sāpoši ceļgali. Taču brīvā cīņa un šis stāsts nemainīja tikai ķermeni. Tas bija ļoti depresīvs periods. Bija auksti, mēs bijām prom no savām ģimenēm un radījām tumšu stāstu par tumšiem cilvēkiem.”

Līdzās Čeningam Tatumam un Markam Ruffalo drāmā Lapsu medības spēlē arī Holivudas zvaigznes kStīvs Karels, Marks Ruffalo un Sjēna Millere.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl