Arēnā Rīga uzstājas Enrike Iglesiass

Komentāri
Arēnā Rīga uzstājas Enrike Iglesiass
(Foto: LETA)

Svētdien Arēnā Rīga uzstājās pasaulslavenais popmūziķis Enrike Iglesiass. Kā vēsta koncertaģentūra FBI, koncertu apmeklēja 10 tūkst. klausītāju.

Pusotru stundu ilgajā priekšnesumā mūziķis kopā ar grupu uzstājās uz divām skatuvēm, un šovu papildināja arī iespaidīgi specefekti, gaismu šovs un videoprojekcijas.

”Izskanot hitam pēc hita, Enrike uzkarsē koncerta gaisotni līdz baltkvēlei. Kam arēnās vispār vajadzīgi krēsli, ja visi dejo?” par dziedātāja Sex and Love koncerttūres šoviem raksta ārvalstu prese. Koncerts Rīgā vēlreiz pierādīja, ka Enrike Iglesiass ir lielisks izklaidētājs, kurš spēj pacelt kājās visu arēnu.

Koncertā izpildīto dziesmu saraksts:

I’m a Freak
I Like How It Feels
Finally Found You
Heartbeat
Bailamos

Ring My Bells
Loco
Don’t You Forget About Me
Stand By Me

Be With You
Tired of Being Sorry
Escape
Tonight (I’m Fuckin’ You)

Takin’ Back My Love
Hero
Bailando
I Like It

Šī bija dziedātāja otrā uzstāšanās Rīgā, arī pirmais koncerts 2009. gadā tika izpārdots.

asasdd

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl