Komentāri
Ar “plus size” izmēra modeļu modes skati un Diānas Pīrāgs uzstāšanos Vaide prezentē jauno kolekciju
Foto: publicitātes

Līdz ar pavasara iestāšanos Latvijā ražoto apģērbu zīmols Vaide iepriecinājis lojālos klientus, stilistus un medijus ar sezonas atklāšanas svētkiem uzņēmuma veikalā Rīgā, Krišjāņa Barona ielā.

Svinību ietvaros tika prezentēta ekskluzīvās apģērbu līnijas Monic by VAIDE pavasara–vasaras kolekcija ar plus size izmēra modeļu dalību, kā arī par juteklisku un sievišķīgu noskaņu pasākuma laikā rūpējās šarmantā dziedātāja Diānas Pīrāgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pavasara svētkos viesus priecēja arī Latvijā un Eiropā iecienītā, talantīgā saksofoniste Inga Meijere ar enerģisku uzstāšanos, savukārt par fona noskaņu un mūziku rūpējās DJ Zane Stocka.

Savukārt pasākuma centrālais notikums būs ekskluzīvās apģērbu līnijas Monic by VAIDE pavasara–vasaras kolekcijas modes skate, kura paplašināta arī ar lielizmēra modeļiem, tādēļ to prezentācijai pieaicinātas arī Latvijā zināmākās plus size modeles.

Foto

”Esam lepni, ka jau vairākus gadus īpaši izveidotā zīmola Monic by VAIDE kolekcija tiek radīta sadarbībā ar Itālijas modes dizaineriem”, stāsta uzņēmuma Vaide mārketinga vadītāja Marina Griņina. ”Kolekcijas Monic by VAIDE tērpi veidoti no visaugstākās kvalitātes audumiem. Tie ir tērpi sievietēm, kuras vēlas akcentēt sievišķību un eleganci. Kolekcija apvieno sevī klasiskus piegriezumus ar mūsdienīgām modes tendencēm, un kolekcija tiek veidota Latvijā ar Rīgas drēbnieku meistarību un audumu izgatavošanas jaunākajām tehnoloģijām,” uzsver Marina Griņina.

”Šī kolekcija ir radīta izmēru skalā no S līdz XXL jeb Eiropas 46.-56.izmērs. Jau vairākus gadus populārākais izmērs Vaide veikalos ir L jeb Eiropas 54. – 56.izmērs. Statistika rāda, ka šāds izmērs ir ap 30% Vaide pastāvīgām klientēm. Taču vairāki jaunās Monic by VAIDE kolekcijas modeļi ir pieejami pat līdz 62.izmēram, tādējādi kolekciju padarot pieejamu arī korpulentām sievietēm.”

Jaunā Monic by VAIDE kolekcija ir piesātināta ar spilgtām krāsām un Itālijas saules siltajiem toņiem.Kolekcijas varone atainota kā jutekliska un sievišķīga būtne, kuras klātbūtne rada dzīvespriecīgu atmosfēru. Kolekcijas izstrādei izmantoti visaugstākās kvalitātes audumi kā zīds, kokvilna, 100% lins. Pirmo reizi sieviešu kostīmiem tiek piedāvāts risinājums, apvienojot blūzi no zīda un bikses no lina, kas ir patiesi.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl