Ar ilgi gaidītu koncertu Rīgā viesosies Simply Red

Komentāri
Ar ilgi gaidītu koncertu Rīgā viesosies Simply Red
Publicitātes foto

Svinot 30 gadu jubileju, ar karjeras labākajām dziesmām nākamgad 23. oktobrī Arēnā Rīga uzstāsies soulmūzikas leģenda – grupa Simply Red. Šī koncerttūre iezīmēs grupas atgriešanos uz lielo arēnu skatuvēm kopš šova Londonā pirms pieciem gadiem, akcentē koncerta rīkotāji koncertaģentūra FBI.

”Man patīk jubilejas, un šī ir liela!” saka Miks Haknels (Mick Hucknall). ”Ir īstais laiks atgriezties!”

Simply Red ir atpakaļ modē un nemainīgi tiek uzskatīta par vienu no labākajām grupām Apvienotajā Karalistē. Vērienīgā koncertturneja iekļaus šovus lielākajās Eiropas pilsētās, ieskaitot 14 koncertus Lielbritānijā, kas kulmināciju piedzīvos Londonā ar diviem noslēguma šoviem O2 arēnā.

Ar vairāk nekā 60 miljoniem pārdotu ierakstu Simply Red var lepoties ar vienu no iespaidīgākajiem hitu sarakstiem, ieskaitot Holding Back The Years, If You Don’t Know Me By Now, Something Got Me Started, Stars, Fairground, The Air That I Breathe, For Your Babies un Sunrise. Simply Red dvēseliskā mūzika ir lutinājusi veselu paaudzi ar izciliem skaņdarbiem un Mika Haknela unikālo talantu.

Gatavojoties šai nozīmīgajai koncertturnejai, dziedātājs ar vienu no spēcīgākajām balsīm soulmūzikas vēsturē – Miks Haknels – atzīst: ”Grupas nosaukumā apzināti ir iekļauts vārds ”vienkārši” – tas raksturo to, ko mūzikā vēlos panākt. Manā prātā joprojām dzimst jaunas melodijas, dziesmu vārdi, un būs arī jauns albums, kad pienāks īstais laiks. Taču šobrīd būt Simply Red līderim un uzstāties kopā ar grupu ir tas, ko vēlos darīt vairāk par visu pasaulē. Mūsu fani zina, kas mēs esam. Viņi vienmēr bijuši mums lojāli. Un tagad es vēlos kāpt uz skatuves un sniegt klausītājiem tieši to, ko viņi no mums gaida, – patiesu mūziku.”

Biļetes uz koncertu tiks laistas pārdošanā ceturtdien, 11. decembrī, plkst. 10.00 ticketpro.lv un Ticketpro kasēs. Jau rīt, 9. decembrī, plkst. 10.00 Ticketpro interneta veikalā un arī Ticketpro kasēs tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem. Bezmaksas reģistrācija fbi.lv. Koncertā būs tikai sēdvietas. Biļešu cena – no 39 eiro.

Lasi vēl