Apprecējušies TV šovu dalībnieki

Komentāri
Apprecējušies TV šovu dalībnieki
TV3 publicitātes foto

13. septembrī Rēzeknes katedrālē gredzenus mija Ingars Puncuļš (21) un Baiba Reine (20), kurus iepazinām kā Rēzeknes zaļo pakalnu kora dalībniekus TV3 šovā ”Koru kari” un LNT šovā ”Dziedošās ģimenes”.

”Pirmo reizi satikāmies manā mūzikas skolas izlaidumā. Man bija 14 gadi, Baibiņai – 13,” žurnālam ”Privātā Dzīve” stāsta Ingars. Tonakt esot arī vienu deju nodejojuši. Vēlāk kopīgi devušies svētceļojumā uz Aglonu, kopā noejot vairāk nekā 100 kilometru, ko Ingars atceras kā brīnišķīgu piedzīvojumu. Pēc ilgāka laika abi satikušies kora atlasē, un Ingars sajutis, ka agrīnās simpātijas nav rimušas. Taču pāris pavisam satuvinājies, kad Baiba pēkšņi saslimusi un nokļuvusi slimnīcā. ”Ingars pie manis uz slimnīcu brauca gandrīz katru dienu, mēs daudz runājām, kļuvām tuvāki viens otram,” atceras Baiba.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāra saderināšanās notika Intara koncerta laikā no skatuves aizvadītajā gadu mijā. To Baiba atzīst par vienu no saviļņojošākajiem mirkļiem savā dzīvē.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl