3 komentāri

TV3 laika ziņu vīrs, agrākās grupas Logo solists Ansis Klintsons ar savu mūzikas apvienību NLO (Nepieradināto Logo Orķestri) radījis jaunu dziesmu Zirgi, kas tapusi sadarbībā ar grupas Prāta Vētras basģitāristu Ingaru Viļumu.

”Dziesma radās pie Juglas ezera, domājot par dzīvi un tās neapturamo plūdumu,” stāsta Ansis Klintsons. ”Tā ir asociatīvās dzejas darbs – kad ezers ir maigs un mierīgs, tā spogulī kaut kas tomēr viļņojas, un tad Tu sajūti tikko nopļautās zāles smaržu, laimīgās dzīves garšu, bet sekundes tikai skrien, skrien, skrien… laiku kopā sien. Sekundes un minūtes ir kā mazi rokturīši laikam, lai to varētu saskaitīt, apjaust un iegrāmatot dzīves plūdumā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liela loma dziesmas tapšanā ir arī Ingaram Viļumam, kurš Ansim palīdzēja ar aranžēšanu, atmosfēriskām sintezatoru partijām un arī ar savu pieredzi un skanējuma redzējumu. Viļums piedalījās arī dziesmas tapšanā, iespēlējot trešo daļu basa partiju. Pārējo ieskaņoja Tīna Tilčika. Abu basģitāristu tembri tik labi saskanējuši, ka dziesmas producenti Jānis Kalve un Lotars Lodziņš nolēma, ka skaņdarbā dzirdams divu basistu kopdarbs.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl