Komentāri
Andris Gauja Lieldienās kļuvis par tēvu. Sveicam jaunos vecākus!
Foto: LETA

Kinofilmu Izlaiduma gads un Ģimenes lietas režisors Andris Gauja (38) Lieldienās kļuvis par tēvu. Meitiņa pasaulē nākusi Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcā svētdienas, 27. marta, rītā.

Gaujam meitu dāvājusi ilggadējā draudzene Elza Feldmane, kura arī rosās kinorežijas laukā. Jau tagad zināms, ka meitenītei dots vārds Nora.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Lieldienu svētdienā šajā pasaulē ienāca (vai drīzāk iznāca?) Nora Gauja. Paldies Latvijas Radio Programma Klasika par muzikālo noformējumu dzemdību zālē daudzu stundu garumā. Bet vislielākais paldies Elzai Feldmanei par milzīgo drosmi un izturību, cēlo mātes misiju piepildot! Paldies arī burvīgajām vecmātēm, radiem, draugiem un visiem pārējiem Noras faniem,” režisors lepni pavēstījis savā Facebook kontā.

Portāls Skaties.lv sirsnīgi sveic jaunos vecākus!

Lieldienu svētdienā šajā pasaulē ienāca (vai drīzāk iznāca?) Nora Gauja. Paldies Latvijas Radio Programma Klasika par…

Posted by Andris Gauja on pirmdiena, 2016. gada 28. marts

Andris Gauja kinoskatītāju uzmanības lokā nonāca, pateicoties dokumentālajai filmai Ģimenes lietas (2010) un spēlfilmai Izklaiduma gads (2014). Abas guvušas starptautiskus panākumus.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl