Komentāri
Andris Ābelīte, iejūtoties sievietes tēlā, atklājis vairākus “knifus” par pretējo dzimumu
Foto: Toms Norde

Mūziķis Andris Ābelīte bija pirmais no vīriešiem, kuram šova Izklausies redzēts otrajā sezonā bija jāiejūtas sievietes tēlā. Viņš žurnālam Kas Jauns atklājis, ka tādējādi tikai tagad, 42 gadu vecumā, guvis būtiskas atklāsmes.

Ja ir vērtīga sieviete, ir jēga gaidīt

Šajā svētdienā mūziķi redzējām iejūtamies britu rokgrupas Muse solista Metjū Belamija tēlā, bet nedēļu iepriekš Ābelīte centās atveidot baskājaino dīvu Sezāriju Evoru. Pēc šā priekšnesuma viņš atklāja, ka pēc šā priekšnesuma apjautis daudzas lietas par pretējo dzimumu. “Nekad nebiju iedomājies, cik daudz laika sievietēm vajag, lai sapucētos. Beidzot saprotu, kāpēc viņas bieži kavē. Un, ja tā padomā, sieviete jau pucējas tā cilvēka dēļ, kurš gaida. Tagad man liekas – ja ir vērtīga sieviete, ir jēga gaidīt,” žurnālam Kas Jauns klāsta Andris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Andris kā Sezārija

Ābelītem patīk lutināt sievu

Andris teic, ka vīrietim ir svētīgi iejusties sievietes ādā: “Tas ir patiešām vērtīgi, lai šo to izprastu. Piemēram, domāju, ka pucēšanās sievietēm ir zināma veida meditācija. Viņas tā sagatavojas dienai, un tādējādi emocionāli ir daudz vairāk gatavas nekā vīrieši. Jo vīrieši uzreiz kā ceļas, tā nomazgā seju un skrien uz darbu. Sievietei vajag laiku noskaņoties, savest sevi kārtībā, un man šķiet, ka viņas pret sevi izturas kaut kā uzmanīgāk,” prāto mūziķis, kuram ir sava visvērtīgākā sieviete – viņa dzīvesbiedre Baiba, ar kuru laulībā viņš ir jau 13 gadu.

Viņš cenšas savu sievu ik pa laikam iepriecināt. “Sieviete, kas ir apmierināta un laimīga, arī pretī dod emocijas, un tā ir enerģijas apmaiņa. Tagad ir dikti grūti izvēlēties dāvanu, jo lielākoties viss ir pieejams. Tāpēc man šķiet, ka vislabākā dāvana, ko var otram sniegt, ir kopā pavadītais laiks. Tas tagad ir vērtīgākais. Cilvēkam patiesībā vissvarīgākā ir uzmanība, ko par naudu nenopirkt. Jebkura sieviete, saņemot no sava vīrieša uzmanību, būs pacilāta, labā noskaņojumā, jutīsies novērtēta. Ja viņai uzmanības nav, tu vari viņai dāvināt jebko, bet viņa tāpat nejutīsies īpaša.”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl