Aminata un Harijs Bašs ieskandina koncerttūri

Komentāri

31. janvārī ar koncertu Madonas Kultūras namā tiks atklāta koncertsērija Harijs Bašs-Aminata in Jazz, kas izskanēs 10 koncertos dažādās Latvijas pilsētās un 8. martā noslēgsies Ventspilī.

Pievēršanos džezam dziedātāja Aminata Savadogo dēvē par eksperimentu. ”Beidzot man ir iespēja pievērsties džezam un pamēģināt, kas tas tāds ir. Tas ir kaut kas ļoti interesants, kaut kas ļoti aizraujošs. Ir vērts padziedāt un pamācīties, jo tas attīsta muzikālo domāšanu,” atklāj dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Džeza pianists Harijs Bašs jauno dziedātāju ”atklāja” sociālajos tīklos. ”Kāds no maniem draugiem bija pielicis ”Like” vienai dziesmai. Es domāju, jāpaklausās, kas tas ir. Sāku klausīties, balss interesanta, bildes nebija klāt, bija tikai skaņa. Forša balss, labs tembrs, muzikāla, interesēja, kas tā par dziedātāju. Izrādījās, ka Aminata jau dziedājusi bekvokālu Jānim Stībelim, vinnējusi konkursos utt.. Mēs satikāmies, un es piedāvāju uztaisīt kopīgu džeza programmu,” stāsta H. Bašs.

”Rīgā ir diezgan daudz džeza koncertu, Rīgas skatītāji ir vairāk izlutināti. Pilsētās ar džeza mūziku ir ne tik ļoti piesātināts, tādēļ šo programmu gribējām parādīt tieši Latvijas pilsētās,” koncerttūrei izraudzītās vietas pamato pianists.

Plašāk par koncerttūres Aminata in Jazz datumiem un vietām skaties bilesuparadize.lv!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl