Aminata: Lai dziesma būtu labākā, tai jānāk no sirds

Komentāri

Dziedātāja Aminata šobrīd strādā pie jaunā albuma ierakstīšanas, kā arī pie jauna videoklipa filmēšanas. Bet jau drīzumā tiks sadalītas balvas pērnā gada mūzikas ierakstiem.

Tuvojas mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2015 ceremonija – 15. martā Zelta Mikrofona statuetes tiks pasniegtas labākajiem mūzikas ierakstiem, dziesmām vai klipiem 20 kategorijās. Balvai nominēti tādi iemīļoti latviešu mūziķi kā grupa Prāta Vētra, Dons, Aminata un citi. Šorīt LNT raidījumā 900 sekundes viesojās dziedātāja Aminata, kura nominēta piecās kategorijās – Labākais pop albums, Labākā debija, Labākā dziesmā, Labākais videoklips, Labākais koncertieraksts, Alfa gada dziesma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāta, kura nominācija dziedātājai sagādā vislielāko pārsteigumu, viņa atzīst, ka Labākais koncertieraksts, kur viņa izvirzīta kopā ar Hariju Bašu. ”Mēs laikam uz to nebijām tā ļoti cerējuši. Arī pop albums, jo tas man ir debijas albums, un tas, ka viņš iekļuvis kategorijā pop, man ir pārsteigums,” atzīst Aminata.

Zelta Mikrofonam nominēts Aminatas dziesmas Love Injected videoklips, kura režisors ir Andžejs Gavrišs. ”Es viņam izstāstīju arī stāstu, kāpēc es dziesmu uzrakstīju. Mēs centāmies klipā iekodēt to stāstu, un, manuprāt, mums tas ir sanācis,” atzīst dziedātāja.

Lai dziesma būtu labākā, tai jābūt patiesai, tai jānāk no sirds, dziesmas stāstam jābūt īstam, domā Aminata.

Jau drīzumā pie skatītājiem nonāks dziedātājas jaunās dziesmas videoklips.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl