Aminata gatava jaunību glābt ar plastisko operāciju

Komentāri
Aminata gatava jaunību glābt ar plastisko operāciju
Foto: F64

Dziedātāja Aminata Savadogo (22) nebaidās no vecuma, drīzāk uztraucas, vai līdz konkrētam vecumam viņa sasniegs savus mērķus. ”Bet, jā, man gribētos labi izskatīties,” sarunā ar savu ”skolotāju” Donu žurnālam OK pauž dziedātāja un atklāj, ka viņas favorīte ir dziedātāja Laima Vaikule.

Aminata un Dons iepazinušies konkursa Jaunais Vilnis laikā, kad meitene vēl bijusi 15 gadus veca. Toreiz Dons jauno dziedātāju iedrošinājis turpināt muzicēt. Vēlāk, būdama Dona audzēkne, Aminata plūca laurus šovā Jaunā talantu fabrika. Tagad pēc panākumiem Eirovīzijas dziesmu konkursā Austrijā maijā, viņa aizvien Donu sauc par savu elku.

Tagad šķiet neticami, ka sievišķīgā dziedātāja Aminata, kad bijusi maza, vēlējusies būt zēns. ”Neasociēju sevi ar princesēm, jo multenēs nebija nevienas man līdzīgas. Sapratu, ka vairāk līdzinos Mauglim, un iztēlojos, ka esmu viņš. Ar zēniem kāpelēju pa kokiem un centos izskatīties kā puika. Man bija īsi apgriezti mati, un, ja kāds noturēja par puiku, tad bija lielākais kompliments,” atklāj Aminata.

Jautāta, kā viņa sevi redz pēc trīsdesmit gadiem, Aminata cer, ka būs izaudzinājusi trīs bērnus, kuri varēs lepoties ar mammu. Dziedātāja vēlas, lai viņas dzīve ir paraugs, kā dzīvē iespējams darīt to, kas patīk. ”Par sasniegumiem karjerā baidos runāt skaļi. Darīšu visu, kas manos spēkos, un nonākšu tur, kur būs lemts. Plāna B nav, jo visu enerģiju centīšos veltīt vienam mērķim. Domāju, ja būs vajadzība, tā radīsies. Un vēl es gribētu izskatīties kādus divdesmit gadus jaunāka. Ceru, ka tas ir iespējams,” pauž Aminata.

Jaunās dziedātājas favorīte ir Laima Vaikule. ”Man patīk, kā izskatās Laima Vaikule. Es arī gribētu tā izskatīties,” atzīst Aminata, tādēļ viņa būtu gatava ļauties pat plastiskajai ķirurģijai. ”Nerunāju par ekstrēmām manipulācijām – nedaudz, saprāta robežās, jo negribu pārvērsties par lelli. Esmu par dabiskumu un ikdienā dekoratīvo kosmētiku lietoju maz,” norāda dziedātāja un akcentē, ka grumbas vīriešiem piestāv, bet sievietēm diezin vai.

Lasi vēl