Amerikāņus sajūsmina 4D kino pieredze

Komentāri

Vai jums patīk kino? Un iesaistīties tajā? Domāts burtiskā nozīmē. Ja tā, 4D tehnoloģija ir īstā, kas aizraus jūs pavisam citā kino skatīšanās piedzīvojumā.

Kurš gan pirms 100 gadiem varēja iedomāties, ka kino no bildes bez skaņas evolucionēs līdz sēdēšanai lielās auditorijās, mīkstos krēslos un ar brillēm uz acīm, kas ļauj skatītājam būt ne vien pasīvam vērotājam, bet arī pašam iesaistīties filmā, jūtot kāju kutināšanu, ūdens šļakatas un vibrācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

4DX kino guvis atsaucību auditorijā daudzās valstīs.

”Šāds kino ir neticami veiksmīgs jaunievedums,” stāsta kinoteātru tīkla mārketinga pārstāvis Šelbijs Rasels, uzsverot, ka kino skatītāju skaits audzis par 65% vairāk. ”Tas ir kaut kas pavisam jauns Amerikai. Mēs sagaidām, ka četru dimensiju kino attīstīsies, un jūs to redzēsiet aizvien vairāk kinoteātros visā valstī.

Plašāk par 4D kino apmeklētāju pieredzi skaties videosižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl