Als Pačīno ir atkarīgs no īsziņām

Komentāri

Aktieris Als Pačīno ir pārāk aizrautīgs īsziņu rakstītājs, apgalvo viņa draugs un filmas Denijs Kolinss (Danny Collins) kolēģis Bobijs Kanavals. ”Ala īsziņas mani tracina, taču vienlaikus jāatzīst, ka ļoti gaidu tās,” atzīst aktieris.

Kāpēc TV seriāla Boardwalk Empire zvaigzni tracina sarakste ar Holivudas vecmeistaru?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ala īsziņas pirmajā brīdī izraisa nepatīkamu satraukumu. Viņš vienkārši pārāk daudz lieto lielos burtus un izsaukuma zīmes, tāpēc pat parasts jautājums “kā tev iet?” izskatās draudīgs,” Bobijs Kanavals atklāj žurnālam People.

Leģendārais kinoaktieris Als Pačīno un Bobijs Kanavals iepazinās tikai pirms gada, taču nu ir kļuvuši par ļoti tuviem draugiem. Attiecības vēl vairāk nostiprinājās viņu abu jaunākā kino darba – ironiskās drāmas Denijs Kolinss – uzņemšanas laikā.

Filma Denijs Kolinss šobrīd ir skatāma Latvijas kinoteātros. Tas ir stāsts par novecojušu rokmūziķi Deniju Kolinsu, kurš īsti nav nevienam vajadzīgs un joprojām mīl uzdzīvi. Mūziķa dzīve izmainās brīdī, kad viņa menedžeris nejauši atrod noklīdušu vēstuli, ko pirms 40 gadiem Denijam rakstījis pats Džons Lenons. Vēstules iedvesmots, Denijs dodas emocionālā ceļojumā, lai atjaunotu saikni ar ģimeni un pāršķirtu jaunu lappusi savā dzīvē.

Aktieris Bobijs Kanavals filmā atveido Ala Pačīno tēlotā rokmūziķa Denija Kolinsa dēlu. Starp citu, tieši Als Pačīno bija tas, kurš uzaicināja Bobiju filmēties šajā ironiskajā drāmā. “Tas gan notika ar zvana, nevis īsziņas starpniecību,” atklāj aktieris.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl