Aktrise Evija Skulte atklāj kārtis par mīļoto

Komentāri
Aktrise Evija Skulte atklāj kārtis par mīļoto
Evija Skulte un Rimvīds Martinaitis "TV3" jaunās sezonas atklāšanas ballē. Foto: Toms Norde

Latvijas Nacionālā teātra aktrise un seriāla ”Viņas melo labāk” zvaigzne Evija Skulta (39) atjaunojusi attiecības ar savu bijušo draugu lietuviešu producentu Rimvīdu Martinaiti (47), raksta žurnāls ”Privātā Dzīve”.

”Jā, manā privātajā dzīvē ir notikušas pārmaiņas. Mēs tagad esam kopā. Man ir grūti ko citu vēl pateikt,” žurnālam bilst Evija. Aktrise kopā ar producentu apmeklēja arī ”TV3” jaunās sezonas atklāšanas balli, apliecinot attiecību nopietnību. Ar Rimvīdu Evija iepazinās pagājušā gada vasarā seriāla ”Viņas melo labāk” uzņemšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktrises privātās dzīves līkločiem izsekojis, žurnāls ”Privātā Dzīve” vēsta, ka pagājušā gada nogalē Evija Skulte Bahamu salās slepeni salaulājās ar 53 gadus veco finanšu un investīciju speciālistu Hariju Bormani, ar kuru pirmo reizi sabiedrībā izgāja šopavasar, pavēstot, ka pāris pagaidām vēl dzīvo šķirti, jo ir kopīga mājokļa meklējumos. Tomēr Latvijā šī laulība juridiski nav spēkā. Vasarā aktrise atjaunoja attiecības ar lietuvieti un pat kopā ar viņu un saviem dēliem apmeklēja festivālu ”Positivus”. Daudz laika aktrise šovasar pavadījusi arī Lietuvā, bet šobrīd uz dzīvi kaimiņzemē pārcelties neplāno. Jautāta par tuvākās nākotnes plāniem radošajā darbībā, aktrises atklāj, ka, iespējams, septembrī turpināsies seriāla ”Viņas melo labāk”, savukārt teātrī sāksies darbs Regnāra Vaivara projektā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl